Showbiz

Showbiz

Messi mbush 31 vjeç, bashkëshortja mundohet ta gëzojë

Lionel Messi feston sot 31-vjetorin e tij të lindjes. Për sulmesin argjentinas, ndoshta ky nuk është momenti më i mirë…
Showbiz

Pasi publikoi foto duke përkrahur Xhakën dhe Shaqirin, serbët revoltohen ndaj Dua Lipës

Skandali që rrethon festimin e Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakës gjatë lojës së luajtur nga ekipi serb kundër Zvicrës, ende…
Gossip

Mohamed Salah shpallet qytetarë nderi i Çeçenisë

Mohamed Salah shpallet qytetarë nderi i Çeçenisë. Lajmi është konfirmuar nga vetë kryetari çeçen, Ramzan Kadyrov që në një status…
Showbiz

Historia e trishtë e Xherdan Shaqirit, dikur ishte i varfër e pastronte zyrat

Në një intervistë për “The Players Tribune”, Xherdan Shaqiri ka rrëfyer historinë e jetës së tij, që nga momenti kur…
Showbiz

Dasma luksoze e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës në Itali, 500 euro qëndrimi për person

Siç pritej të ndodhte, martesa e njërës prej trashëgimtareve të Top Channel, Sara Hoxha, nuk ka se si të kaloje…
Showbiz

West Side Family do të bëhen sërish tre… Ja kush do të jetë anëtari i tretë i grupit

West Side Family janë një nga grupet muzikore më të dashur për publikun shqiptar. Por që pas ndarjes nga jeta…
Showbiz

A e dini se kujt shqiptare ia ka dedikuar James Blunt këngën “You’re beautiful”?

ames Blunt u rikthye pas kaq shumë vitesh për të kënduar ”You’re beautiful” në mes të Londrës në vitin 2018. ”You’re…
Showbiz

Dua Lipa zgjedh veshje të “guximshme” (Foto)

Dua Lipa është fotografuar me të dashurin e saj, Isaac Carew, duke shkuar në një event në Nju Jork. Këngëtarja…
Showbiz

Aktorja e njohur shqiptare po martohet sot dhe askush nuk dinte asgjë!-Foto

Gjatë sezonit të verës të shumtë janë personazhet e njohur të cilat kanë planifikuar të organizojnë ceremoninë e tyre të…
Kulture

Po marr guximin që t’ju shkruaj…: Letra e famshme e Tatjanës drejtuar Eugjen Onjeginit. Një perlë e vërtetë…

Po marr guximin që t’ju shkruaj… C’do deshit më, veç shpirtit tim? E di, se është e drejta juaj Të…
Close
Close