Moderatorja shqiptare, njëherësh vajza e aktorit të njohur Behar Mera, bëhet nënë për herë të dytë. Iva Mera lajmëroi përmes një postimi në “Facebook” ardhjen në jetë të djalit të saj.

1 vit pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare sjell në jetë djalin e dytë

Ajo arriti që të mbante larg vëmendjes së publikut shtatzëninë deri në momentin final, ashtu si me lindjen e saj të parë.

1 vit pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare sjell në jetë djalin e dytë

Më 13 tetor të 2017-s Iva njoftoi se ishte bërë nënë, pasi mirëpriti djalin e saj të parë. Këtë vit vetëm pak ditë pasi festoi 1-vjetorin e vogëlushit, ajo mirëpriti djalin e dytë.

1 vit pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare sjell në jetë djalin e dytë
Foto nga lindja e djalit të parë

Iva dhe partneri i saj zyrtarizuan lidhjen e dashurisë disa muaj para se të lindte gjatë 2017-s, por të dy janë kujdesur që jetën private ta mbajnë sa më larg vëmendjes mediatike.

1 vit pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare sjell në jetë djalin e dytë