Pak ditë më parë moderatori Ermal Mamaqi bëri të ditur se këngëtarja shumë e komentuar Adelina Tahiri do të jetë e ftuara e rradhës në “Xing me Ermalin”. Mbrëmjen e djeshme Ermali me Adelinën dhe bashkëshortin e saj darkuan së bashku ndërsa sot kanë nisur xhirimet e puntatës.Adelina Tahiri do t'ju lë gojë hapur me veshjen në 'Xing me Ermalin'

Me anë të postimeve në Instagram Adelina ka zbuluar se do shfaqet super bombë në emision. Këngëtarja shfaqet e tëra e veshur me të zezë latex.

Kjo veshje i nxjerr në pah format perfekte trupore që i ka rifituar shumë shpejt pas lindjes.