Dy makina jën përplasur me njëra tjetrën, një makinë e vogël e tipit “Smart” dhe një fuoristradë janë impaktuar.

Fotoja e mëposhtme tregon dhe impaktin e fortë të aksidentit.

Aksident i rëndë në autostradë, dy makina bëhen copash

Ende nuk dihet nësa ka të lënfuar, teksa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Si pasojë e aksidentit është krijuar një trafik i madh në autostradë.