Skaudra e Barcelonës ka vendosur çmimin e Suarezit.
Barcelona kërkon 40 milionë euro për Suarezin

Denis Suarez, nuk po gjen hapësirat e duhura në planet e Ernesto Valverdes, transmeton lajmi.net.

Për lojtarin, interesim është shfaqur edhe nga skuadrat e Serie A, përkatësisht Milan dhe Napoli.

‘Mundo Deportivo’ raporton se katalunasit kërkojnë 40 milionë euro për ta liruar mesfushorin.

Mbetet të shihet nëse gjatë janarit ndonjë skuadër do të paguaj këtë shumë për shërbimet e Suarez.