Këngëtari dhe kantautori Flori Mumajesi kishte muaj që ishte zhduku nga rrjetet sociale, duke mos qenë prezent as me koncerte, shkruan GazetaBlic.

Por, ai vendosi të rikthehej në “Kënga Magjike” të këtij viti me projektin e ri “Plas”, këngë kjo e cila u komentua shumë se i dedikoj tërësisht Elvana Gjatës.

Por, sot atij i ka ndodhur ajo që nuk duhej t’i ndodhte!

Vetëm pak para performancës në gjysmë-finale, Flori ka pasur një problem shëndetësor, ku këtë e ka bërë të ditur vet ai.

Në Instagram ai ka publikuar një video ndërsa po bën serum, e teksa shkruan se deri nesër do i kalojë, madje me shaka thotë se kush e ka mallakuar?!/GazetaBlic