Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Burrel, ku një i ri i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Viktima është 20-vjeçari i identifikuar si Ado. F, i cili i ka varur veten brenda ambienteve të stadiumit. Ngjarja ka ndodhur disa momente më parë.

Dyshohet se viktima ka qenë në një gjendje psikologjike të rënduar në momentin e vetëvrajses.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton zbardhjen e mëtejshme të rrethanave të ngjarjes.