Mjaltë, limon dhe vaj ulliri për shëndet të përkryer

Mjaltë, limon dhe vaj ulliri për shëndet të përkryer

Një përzierje e mjaltit me vaj ulliri dhe limon e forcon sistemin imunitar në mënyrë të shkëlqyer, rregullon traktin gastrointestinal, pastron enët e gjakut dhe mëlçinë dhe korrigjon rrudhat, transmeton gazeta Zëri.

Nëse e merrni këtë eliksir për çdo ditë gjatë një muaji jo vetëm që do të keni pamje mahnitëse, por do të ndieni fluksin e pabesueshëm të fuqisë dhe të energjisë.

Përveç faktit se do të dukeni më të rinj, përgjithmonë do të shpëtoni nga kapsllëku dhe kurrë nuk do të dini se çfarë është skleroza. Gjithashtu do të harroni për cistitisin dhe pielonefritisin ose inflamacionin e rëndë dhe infeksionin e veshkave.

Për përgatitjen e këtij eliksiri magjik do të duhen vetëm tre përbërës: 100 ml lëng të freskët limoni, 200 g mjaltë, 50 ml vaj ulliri të cilësisë së mirë. Tërësisht përzieni të gjithë përbërësit dhe eliksir juaj i rinisë është gati. Konsumoni përzierjen e përgatitur çdo mëngjes (1 lugë gjelle) në stomak bosh.

loading...