Nëse sulmuesi Paulo Dybala vendosë të largohet, Juventus mund t’i bëjë një ofertë prej 200 milionë eurosh egjiptianit Mohamed Salah.

Është raportuar se argjentinasi Dybala është i pakënaqur në Juventus dhe dëshiron të transferohet në Inter, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Nësë kjo gjë ndodhë, atëherë Mohamed Salah do të jetë futbollisti i parë në listën e Juventusit për ta mbushur këtë pozitë.