Melania njihet për sharmin dhe klasin që e shoqëron. Në çdo takim zyrtar, stili i pagabueshëm dhe shijen e saj për modën e bëjnë Melaninë më të fotografuarën dhe admiruarën.

Por gjatë samitit të G20-ës që u zhvillua në Argjentinë u zbulua se ekziston një tjetër, Zonjë e Parë po aq e bukur sa ajo. Juliana Awada, gruaja e presidentit të Argjentinës, Mauricio Macri ka sfiduar në një farë mënyre Melaninë.

Partnerja e Donald Trump është cilësuar shpeshherë si një femrat më të bukura në botë, por këtë herë ka gjetur konkurrencë të fortë.

Njihuni me rivalen e Melania Trump në samitin e G20-ës (FOTO)