Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka përkrahur ministrin Endrit Shala, për propozimin e tij për vendosjen e taksës 100% për produktet serbe.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka dhënë mbështetje ministrit Shala për propozimin e vendosjes së taksës doganore në 100% për produktet serbe, bëjnë të ditur burime të lajmi.net

Në një fotografi të postuar në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ministri Shala shihet bashkë me kryeministrin Rama dhe në foto shkruan 100%. ‘Copyright: Edi Rama’, ka shkruar Shala.

Burime të lajmi.net bëjnë të ditur se Rama ka qenë ai që e ka berë foton dhe po ashtu tekstin në foto “100%”.

Rama i jep mbështetje Shalës për taksën 100%