Rihanna kapet me të dashurin në një darkë romantike

Rihanna kapet me të dashurin në një darkë romantike

Rihanna zgjodhi një kostum të zi për një darkë romantike të premten në New York.

Këngëtarja 31 vjeçare u pa me të dashurin e saj Hassan Jameel, në restorantin Perry Street.

Rihanna dhe Hassan e kanë mbajtur private lidhjen e tyre për kaq kohë edhe pse shpesh u kapën nga fotografët.

Megjithatë, çifti akoma nuk është i gatshëm të dalë publikisht.

Rihanna kapet me të dashurin në një darkë romantike Rihanna kapet me të dashurin në një darkë romantike

loading...