VIDEO/ Tragjedi te ‘Ertugrul’, vritet njëri nga aktorët kryesor të serialit

VIDEO/ Tragjedi te ‘Ertugrul’, vritet njëri nga aktorët kryesor të serialitNjëri nga aktorët e serialit të njohur historik, nuk do të jetë më pjesë e ‘Ertugrul’.

Cavit Çetin Guner i cili luan rolin e “Dogan Alp”, një nga ushtarët më besnik të personazhit kryesor të serialit, do të largohet nga ekipi në serinë e 83-të, pasi vritet në një pritë

Ndërsa vetë personazhi kryesor i serialit Ertugrul, Engin Altan Duzyatan, ka ndarë një foto në Instagram mbrëmjen e djeshme, ku shfaqet së bashku me dy miqtë dhe bashkëpunëtorët e tij në seriali, “Turgut” dhe ‘Dogan’, ndërsa në diçiturën e saj shkruan:

“Kështu qesh gjithmonë vëllai im, jemi në të njëjtën rrugë”.


 

loading...